Število prispevkov : 277
Age : 33
Registration date : 26/11/2007

Finale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Finale   Finale Icon_minipostedSre Jan 16, 2008 11:24 pm

Age : 33

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Finale   Finale Icon_minipostedSre Jan 16, 2008 11:26 pm

Finale

PortoStuttgart 0:2

Igra se ena tekma!
Tekmo odigrajta do 19.1.2008!

Priložite Screen s strelci ter tekmo na kratko opišite!

Age : 33

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Finale   Finale Icon_minipostedPet Jan 18, 2008 5:15 pm

Stuttgart Prvak!!!

Porto - Stuttgart 0:2

Finale 2xo-Moj-Fi

Finale 48x-Moj-Fi

Finale Dye-Moj-Fi

In odigran je bil finale elitne Lige prvakov, kjer je Stuttgart z zelo organizirano obrambo in učinkovitim napadom strl odpor Porta. Do vodstva smo prišli že v 3. minuti, ko je Cacau padel v kazenskem prostoru in sodnik je pokazal na belo točko. Pardo je plasiranim strelom v vratarjev spodnji desni kot Stuttgart popeljal v vodstvo. Nato je z napadi poskušal Porto toda naša obramba je bila postavljena odlično in nasprotnika ni pustila v kazenski prostor. Nato pa 61. minuta sam pred vratarjem se je znašel Gomez, toda preden je zaključil ga je s hrbta podrl eden izmed Portovih branilcev in sodnik je znova pokazal na belo točko, tokrat se je Pardo odločil za strel po sredini gola, ki pa ga je Helton mojstrsko odbil. Toda Stuttgart se ni dal zmesti in v 65. minuti je po lepi akciji od vratnice zadel Basturk. Nato dokaj napadalna igra Stuttgarta do konca tekme, Porto pa je poizkušal s protinapadi, ki pa danes odlični obrambi Stuttgarta niso mogli do živega. Tako smo se prebili do prve Evropske krone in upamo še na kakšno. Nasprotniku pa hvala za lepo tekmo in zasluženo 2. mesto!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PC Sportgames :: Končani Turnirji ::  FIFA 08 - Uefa Champions League 1. Sezona-