PC Sportgames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PC Sportgames

Najboljši Spletni Forum Za Športne Igre!
 
KazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Debata

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Dudley
Admin
Dudley


Število prispevkov : 277
Age : 33
Registration date : 26/11/2007

Debata Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Debata   Debata Icon_minipostedTor Okt 14, 2008 12:50 am

Ta tema je namenjena vprašanjem o turnirju ter debati o tekmah ter dogovarjanju o tekmah!
Nazaj na vrh Go down
https://pc-sportgames.slovenianforum.com
Dudley
Admin
Dudley


Število prispevkov : 277
Age : 33
Registration date : 26/11/2007

Debata Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Debata   Debata Icon_minipostedTor Okt 14, 2008 12:51 am

United moj msn je partis-boy@hotmail.com

dodej me pa ni blema. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://pc-sportgames.slovenianforum.com
United




Število prispevkov : 18
Registration date : 14/10/2008

Debata Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Debata   Debata Icon_minipostedTor Okt 14, 2008 12:54 am

SKUPINA B SE MI ZDI RES HUDA Very Happy
Nazaj na vrh Go down
United




Število prispevkov : 18
Registration date : 14/10/2008

Debata Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Debata   Debata Icon_minipostedTor Okt 14, 2008 6:44 pm

2 tekmi se igrata ne ? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dudley
Admin
Dudley


Število prispevkov : 277
Age : 33
Registration date : 26/11/2007

Debata Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Debata   Debata Icon_minipostedTor Okt 14, 2008 8:03 pm

Mas pod obvestili prvi turnir sem se odločo za samo 1 tekmo da malo resnost preverim.
Nazaj na vrh Go down
https://pc-sportgames.slovenianforum.com
United




Število prispevkov : 18
Registration date : 14/10/2008

Debata Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Debata   Debata Icon_minipostedTor Okt 14, 2008 8:14 pm

heh... hvala... se mi zdi to dobra ideja da je samo 1 tekma (y)
Nazaj na vrh Go down
Dudley
Admin
Dudley


Število prispevkov : 277
Age : 33
Registration date : 26/11/2007

Debata Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Debata   Debata Icon_minipostedSob Okt 18, 2008 10:56 am

pero20 je napisal/a:
Pritožujem se zaradi nefer tekmovanja,saj bi naj iz skupine D napredovala atletico madrid in liverpool, saj naj bi jaz z Fiorentino odigral le eno tekmo. Ekipa villareala me ni sprejel v MSN, medtem ko sma se z ekipo atletica zmenila za tekmo in mi je sporočil da pride ob dogovorjenem času, ampak ga ni bil več prisoten!Zato mi gre na bruhanje ko si nekdo zmisli nek forum in tekmovanje, če ga potem ne zna izpeljat!Totalni idiotizem!!

Lep pozdrav



Lep pozdrav tudi od mene pa boma tko začela.

1. Jas sm izpeljal več turnirjev kot si ti imeu toplih obrokov!

2. Ti za razkliko od Liverpoola nisi nikamor napisal, da sta Villareal oziroma Atletico neresna in nisi mogel odigrat, tako da ne vem zakaj sem ti sploh dal 3 točke za Villareal ampak naj ti bo.

3. Preberi si 1. in 2. še enkrat in prosim nehaj s takimi kot so bruhanje in idiotizem, pa itak ti oprostim si že mogo bit koma pijan da si ob 4 zjutraj to pisal.


Pa za vse tekmovalce na tem forumu se rok ne podaljšuje ker sem imel s tem ogromno slabih izkušenj.

Hvala, LP
Nazaj na vrh Go down
https://pc-sportgames.slovenianforum.com
pero20




Število prispevkov : 3
Registration date : 14/10/2008

Debata Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Debata   Debata Icon_minipostedSob Okt 18, 2008 1:28 pm

1. Oprosti pač ne znaš organizirat turnirja, kar je očitno že iz tega. Pa ne bodi pametn,mogoče si ti bil pijan.
2. Kaj naj še jaz pišem da me drugi igralci niso dodali če je to že bilo napisano...
3. Vpraša se zakaj ni bilo odigranih tekm, ne pa da se na podlagi nekih tvoj pametnih domnev odločiš komu boš dal točke, pa sploh ne poznaš ozadja.
4. Tak da majstor za turnirje, drugič se malo bol potrudi Cool
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Debata Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Debata   Debata Icon_miniposted

Nazaj na vrh Go down
 
Debata
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PC Sportgames :: Online Turnirji ::  FIFA 09 - Uefa Champions League 1. Sezona-
Pojdi na: